45319 Piedestal, furu, höjd 86 cm

Piedestal, furu med fyra svarvade ben, va 1980-tal, höjd 86 cm
- Skick:Bruksslitage
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |