45540 Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, "Mognande fält Löderup", signerad, 61 x 37 cm med ram
| Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |