45384 Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm

Gustav Rudberg, färglitografi, signerad, numrerad 125/250, mått med ram ca 54 x 51 cm
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |