45763 Jussi Taipaleenmäki, litografier, 3 st, numrerade, signerade

Jussi Taipaleenmäki, litografier, 3 st, numrerade, signerade
- Skick:Mindre hanteringsmärken
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |