45357 Oidentifierad konstnär, akryl på papp, signerad, 50x70 cm

Oidentifierad konstnär, akryl på papp, motiv med två kvinnor, signerad "Kv. P", daterad 2002, mått med ram ca 50 x 70 cm
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |