45360 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 31x40 cm

Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, blomsterstilleben med blommor i rund vas, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 31 x 40 cm
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 220 SEK |