45361 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 39x49 cm

Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, blomsterstilleben med blommor i vas, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 39 x 49 cm
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |