23209 Stig Espe Olson, olja på duk, signerad, 48x35 cm
Stig Espe Olson, olja på duk, motiv med stenar i vattenbryn, signerad, mått med ram ca 48 x 38 cm
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |