24785 Hans Larsson, färglitografi, PT, signerad, 48x63 cm
Hans Larsson, färglitografi, provtryck, signerad, mått med ram ca 48 x 63 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |