45298 Matgrupp, 7 delar, furu, Furusnickarn, längd 133 cm

Matgrupp, 7 delar, ovalt bord samt sex stolar med textilklädd sits, furu, ca 1980-tal, Furusnickarn, brännmärkt
Bordets mått, ca
Längd 133 cm
Bredd 89 cm
Höjd 74 cm
- Skick:Bruksslitage, bordsskiva med mycket repor, sitsar med fläckar
| Värdering | 600 - 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |