45359 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben med bukett, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 41 x 50 cm
| Värdering | 250 - 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |