45387 Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59x52 cm

Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59 x 52 cm med ram
- Skick:Sitter något löst i ram
| Värdering | 200 - 250 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
| Fraktavgift (från) | 270 SEK |