45543 Rolf Lembke, litografi, 82/300, signerad, 61x61 cm

Rolf Lembke, litografi, "Fågelskådaren", signerad, numrerad 82/300, 61 x 61 cm med ram
| Värdering | 300 - 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |