27039 Herbert Lindqvist, olja på pannå, signerad, 39x56 cm
Herbert Lindqvist, olja på pannå, motiv med björkar, signerad, mått med ram ca 39 x 56 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |