25233 Jussi Taipaleenmäki, litografier, 7 st, signerade, numrerade

25233a_8db5de52a850137_med.jpeg
  • 25233a_8db5de52a850137_sm.jpeg
  • 25233a_8db5dc8badaf6f3_sm.jpeg
  • 25233b_8db5dc8baeebde8_sm.jpeg
  • 25233c_8db5dc8bacb5c51_sm.jpeg
  • 25233d_8db5dc8bb692400_sm.jpeg

Jussi Taipaleenmäki, litografier, 7 st, lösa blad, signerade, numrerade, 64x60 cm och mindre

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
    Fraktavgift (från)270 SEK