27041 Karin Karlsson, olja på duk, signerad, 54x44 cm
Karin Karlsson, olja på duk, motiv med strandkant, signerad, mått med ram ca 54 x 44 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |