29839 Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 83x72 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1915, mått med ram 83x72 cm
- Skick:Ram med skador
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |