24824 Satsbord, 3 delar, teak, 50/60-tal
Satsbord, 3 delar, teakfanér, ca 1950/60-tal, största bordets mått 60x39 cm, höjd 49 cm
- Skick:Bruksslitage, fläckar
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |