Starts: 5 Mar 2023 20:45Ends from: 19 Mar 2023 18:00
Karljohans Utvalda (19/3)
21813
Figuriner, glas, 3 st, bl a FM Konstglas, längsta 30 cm
Final bid300 SEK
Est250 - 300 SEK
21799
Fat, krus, Laholm, Jie, högsta 22 cm
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
21790
Nils Dardel, (e.), inramade tryck, 2 st
Est250 - 300 SEK
21848
Ernst Hällgren, etsning, signerad, 37x41 cm
Est250 - 300 SEK
23356
Helena Tynell, taklampa, glas, 1900-tal, Glashütte Limburg
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
23358
Bordskanon, ek/mässing, längd 32 cm
Final bid1,300 SEK
Est700 - 800 SEK